email, social media, adres

contactgegevens bestuur en coordinatoren regio's.

Coördinatoren Thematisch Netwerk Senioren

 

Naam

Mailadres

Provincie

Tel.nr.

Minie Walma – Schreur

M.S.G.

msgschreur@hetnet.nl

Voorzitter

0623407531

Franca Kerstens

F.D.M.

fdmkerstens@gmail.com

Secretaris

0651605215

Wim Hut

W.J.

wjhut@planet.nl

                                    

Groningen

0503123465
0655168585

Sjoerd Kremer

S.

s.kremer5@upcmail.nl

Friesland

+31582673334

+31651842822

Vacature*

 

Drenthe

 

Bart Sipma

B.Y.

bartsipma@planet.nl

 

Gelderland

+31573259055

+31636511316

Franca Kerstens

Kees Duijvelaar

K.A.M.

fdmkerstens@gmail.com


kees.duijvelaar@gmail.com

 

Utrecht

0651605215 

 

 

 

Albertine Nube

A.C.

 

acnube@hotmail.com

N-Holland

+31640715252

René van der  Avoort

R.

Jacques Raadschelder

 

reneavoort@gmail.com 

Jpmraadschelders@kpnmail.nl

 

Flevoland

0619007255

Gerard Waanders

G.H.J.

Ad Nijenhuis

 

g.waanders@xs4all.nl

 

Overijssel

0653734708

Marijke Tsoutsanis

M.E.

 

Machteld Rijsdorp

 

marijke.tsoutsanis@ziggo.nl

 

m.g.rijsdorp@planet.nl

 

Brabant

0653515189

 

06 22924939

Joan van Dijk

J.C.

j.c.sturm@kpnmail.nl

 

Zeeland

0111651056

Victor Cillekens

V.A.B.M.

 

v.cillekens@home.nl

Limburg

+31653830893

 

Anja Latenstein 

A.

Else Lipjes* 

E.

Jan Willem Schotel

J.W.C.B.

r.voorst@kpnplanet.nl

 

el.ja@telfort.nl 

jwschotel@kpnmail.nl

 

Z-Holland

0653374368.

06536079.36

 

·      Drenthe heeft op dit moment geen coördinator voor het TN Senioren. Belangstellenden kunnen zich melden bij de secretaris Franca Kerstens via secretaris@seniorennetwerk.vvd.nlof +31651605215